Galerie handlowe

Jesteśmy jednym z liderów operatorów automatów dla dzieci i młodzieży w Polsce. Oferujemy współpracę centrom handlowym, hipermarketom, sklepom, punktom gastronomicznym, basenom, salom zabaw oraz wesołym miasteczkom.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment prostych w obsłudze i bezawaryjnych  bujaków, automatów siłowych, zręcznościowych, automatów do sprzedaży zabawek, słodyczy i upominków. Nasze produkty cieszą się uznaniem wśród Polskich i zagranicznych klientów. Są wykonane w trosce o najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz atrakcyjny i estetyczny wygląd. Doceniają je miliony dzieci i dorosłych korzystających na codzień z naszych urządzeń.

Proponujemy Państwu szeroki zakres usług, w tym dostawę i wymianę urządzeń, oraz dogodny sposób współpracy: sprzedaż, wynajem, dzierżawę, podział zysków. Gwarantujemy serwis na najwyższym poziomie, terminowość i pełen profesjonalizm. Bez żadnego ryzyka ani inwestycji zapewnią sobie Państwo dodatkowe dochody. Jednocześnie umożliwią Państwo swoim klientom skorzystanie z dodatkowych atrakcji.