O nas

Kilka słów o nas

Historia firmy Tumiel zaczęła się w 1989r. w Białymstoku. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę. Zajmujemy się dzierżawą, sprzedażą i wynajmem urządzeń rekreacyjno-rozrywkowych, a także ich wstawianiem, serwisem i obsługą.

Nasza pasja, fachowość i profesjonalizm zapewniła nam grono zadowolonych klientów z Polski i zza granicy. Dzięki ich zaufaniu oraz zaangażowaniu naszego zespołu dziś dysponujemy bogatą ofertą aumomatów zabawowych m.in: Bujakami, cymbergajami, karuzelami, boxerami, kopaczami,  dmuchańcami (zamki, zjeżdżalnie), automatów sprzedających i z nagrodami oraz wieloma innymi.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do  cetrów handlowych, mniejszych sklepów,  pubów, restauracji, punktów turystycznych jak i osób prywatnych pragnących urozmaicić organizowane przez siebie przyjęcie. Chętnie nawiążemy stałą współpracę z firmami eventowymi zajmującymi się organizacją imprez plenerowych, a także z jednostkami państwowymi organizującymi festyny w swoich miejscowościach.

Nasze ponad 25-letnie doświadczenie pozwala nam na sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów a nasza oferta jest zawsze konkurencyjna. Jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze chętnie przygotujemy indywidualną ofertę.

Zapewniamy niezapomniane chwile zarówno dzieciom, młodzieży i dorosłym!

Dlaczego my

1

Szeroki wybór atrakcji.
Posiadamy dużą ilość dmuchańców, bujaków  i automatów.

2

Doświadczenie i wiedza.

W branży działamy już kilkanaście lat, jesteśmy firmą z tradycjami.

3

Kompleksowe usługi.

Zajmujemy się zarówno obsługą, wynajmem jak i sprzedażą.

4

Zasięg działania.

Swoje wszystkie swoje usługi na terenie całej Polski.

5

Sprzedaż międzynarodowa.

Handlujemy na obszarze zarówno europy zachodniej jak i byłych republik radzieckich .

6

Fachowe doradztwo.

Dzięki bogatemu doświadczeniu potrafimy zaproponować rozwiązanie dopasowane do klienta.