Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /home/sospc4/domains/tumiel.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4042
Szkoły i przedszkola

Szkoły i przedszkola

Zakończenie roku szkolnego? Dzień Dziecka? A może szkolna Gwiazdka? Każdy powód jest dobry aby zapewnić dzieciom wspaniałą atrakcję w szkole czy przedszkolu i wynagrodzić  im trud jaki wkładają w naukę. Nasza firma współpracuje z wieloma placówkami w całej Polsce i posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Posiadamy wiele rodzajów dmuchańców (które możemy montować zarówno w pomieszczeniach jak i w plenerze) oraz wiele innych atrakcji takich jak Eurobangy, czy zbijaki.

Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty automatów do sprzedaży zabawek, słodyczy i upominków.  Proponujemy Państwu szeroki zakres usług, w tym dostawę i wymianę urządzeń, oraz dogodny sposób współpracy: sprzedaż, wynajem, dzierżawę, podział zysków. Gwarantujemy serwis na najwyższym poziomie, terminowość i pełen profesjonalizm. Bez żadnego ryzyka ani inwestycji zapewnią sobie Państwo dodatkowe dochody. Jednocześnie umożliwią Państwo swoim klientom skorzystanie z dodatkowych atrakcji.

Comments are closed.