Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /home/sospc4/domains/tumiel.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4042
Kup lub wynajmij

Kup lub wynajmij

Każde z naszych urządzeń jest dostępne w opcji "Kup" lub "Wynajmij". Oznacza to, że mogą Państwo zamówić dowolny produkt z naszej oferty,  otrzymać go od nas kurierem, a następnie cieszyć się z jego użytkowania na zawsze i na wyłączność.  W celu uzyskania informacji o cenie i dostępności danego artykułu proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Nie musicie jednak Państwo inwestować swoich pieniędzy, gdyż oferujemy również możliwość wypożyczania urządzeń na dogodnych warunkach. Urządzenia mogą być wzięte w dzierżawę lub możemy umówić się na podział zysków. Nie podejmując żadnego ryzyka mogą Państwo zapewnić sobie dodatkowy dochód. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia atrakcyjnych dla Państwa warunków współpracy.

Comments are closed.